שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

האם אתם מנסים את המוצרים שלכם על בעלי חיים?

חד משמעית לא!!!!

המוצרים שלנו מכילים מרכיבים טבעיים ואיכותיים שמקורם מהצומח וידועים כבטוחים ומועילים לגוף ולעור. המוצרים בשימוש של אנשים במשך מספר שנים ולכן אין לנו שום צורך בנסיונות בבעלי חיים.

מה היתרונות בשימוש בקוסמטיקה טבעית?

השימוש בצמחי מרפא מוכר וידוע עוד מימי קדם ותכונותיהם המחטאות והמרפאות היו ידועות היטב. כבר אז השתמשו בצמחים מסוימים לריפוי מחלות, למניעה ושמירה על הבריאות, וכמובן לניקוי וטיפוח. השמנים והחמאות הטבעיים, כמו גם השמנים האתריים, אינם זרים לגוף ואינם פוגעים בתהליכים הטבעיים שמתרחשים בו. גופנו מזהה אותם, יכול להשתמש בהם ולפרק אותם היטב וכך הם אינם מצטברים בגוף ואינם פוגעים בסביבה.

העור שלנו נושם וסופג את כל מה שבא איתו במגע ולכן החומרים שנמרח עליו חייבים להיות חומרים שלא יזיקו לו. בדיוק כמו באוכל. תכשירי הטיפוח הטבעיים בטוחים לשימוש לכולם ושימוש יומיומי בהם בריא לאורך זמן.

האם אפשר להחזיר את המוצרים?

כן. ניתן להחזיר את המוצרים תוך 14 יום מקבלת המוצר, באריזתם המקורית וכן להמנע משימוש בהם. ניתן לקרוא על כך בתקנון האתר.

האם המוצרים מיוצרים בישראל?

כל מוצרי "אביה סבונים טבעיים" מיוצרים בישראל. את חומרי הגלם אנחנו רוכשים בדרך כלל מתוצרת הארץ מחקלאים שאנחנו מכירים ויודעים על איכות הצמחים והשמנים שהם מייצרים.

 
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
תמונה
סל קניות
התחבר
הרשמה למועדון חברים
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום