מי אנחנו

מי אנחנו

איך הכל התחיל?

מודעה קטנה בפייסבוק על מכירת עסק שמשכה את תשומת ליבי: " אנחנו מוכרים את האתר שלנו – אביה סבונים טבעיים ...."

אם מדברים על רגע מכונן בחיים, זה היה הרגע! הרגע החד פעמי שבו "נופל האסימון" , ידיעה מזוקקת שמתבהרת פתאום: זהו, הגעתי הביתה!

שמי מירב.  

אם אחזור אחורה בזמן, הזרעים נטעו בזמן לימודי הכימיה באוניברסיטה. כבר אז במסגרת הניסויים במעבדה, חלמתי על עיסוק בכימיה שונה בתכלית, עם חומרים טבעיים ובטוחים שאינם מסכנים את הבריאות, עיסוק שיש בו כיף ונעשה מתוך אהבה.

אבל בתום הלימודים החיים הובילו אותי אחרת ומצאתי את עצמי עובדת כמתכנתת במשך שנים. עד שנולדו ילדינו. הרצון לאפשר להם תזונה בריאה הובילה אותי מעבר להכנת ארוחות בריאות ומזינות גם לנסות לשפר את העוגות שאהבתי תמיד להכין ולהפוך אותן ליותר בריאות. מכאן המרחק היה קצר להפוך את התחביב לעיסוק ובמשך השנים הבאות התפרנסתי מאפיית עוגות בריאות.

העיסוק באפיה דרש ממני דיוק והקפדה על המידות מה שהזכיר לי את העיסוק בכימיה ועורר אצלי שוב את החלום הישן של כימיה מסוג אחר. להנאתי התחלתי להכין לעצמי ולקרובים לי דאודורנטים ושפתונים מחומרים טובים וטבעיים לגמרי שקשה היה לי למצוא בחנות. בהתרגשות מצאתי את עצמי יוצרת באהבה ממקום טבעי לי כל כך. כל זה התרחש במטבח הצנוע שלי אבל עדיין לא ראיתי איך אני יכולה להגשים את החלום הישן שלי.

כאן נכנסת שוב לתמונה אותה מודעה בפייסבוק על האתר של סבונים טבעיים שעומד למכירה. זה פגש אותי בזמן מצוין ופתאום הכל התחבר: הידע בכימיה, האהבה לטבע ולריחות והרצון ליצור מוצרים בריאים נעימים ומועילים, בעצם כל מה שחלמתי....

תוך זמן קצר החלטנו אמיר, בן זוגי ואני לקנות את האתר ומשם הכל התחיל להתגלגל.

אני מאוד אוהבת את עבודת הידיים, את העיסוק בחומרי הגלם הטבעיים ואת ניחוחות הקסם בחדרי הייצור. הניסיון הבלתי פוסק להגיע לדיוק אופטימלי כדי ליצור עבורכם סבונים וקרמים מעולים, ממלא אותי כל יום מחדש. נשמח לשתף גם אתכם בחוויית הטיפוח של אביה סבונים טבעיים .

תיהנו ושמרו על בריאותכם.

 
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
תמונה
סל קניות
התחבר 054-4959899
הרשמה למועדון חברים
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום