תקנון מועדון חברים של אתר אביה סבונים טבעיים –

תקנון מועדון חברים של אתר אביה סבונים טבעיים –

(להלן: "מועדון אביה סבונים טבעיים " או "המועדון").

 

הצטרפות

 1. תקנון זה נועד להסדיר את הכללים על פיהם מתנהל מועדון אביה סבונים טבעיים ומהווה חלק בלתי נפרד מתנאי ההצטרפות של לקוח המבקש להיות חבר במועדון . 
 2. מועדון אביה סבונים טבעיים רשאי מעת לעת, ולפי שיקול דעתו הבלעדי, לשנות הוראות תקנון זה.
 3. כל שינוי ו/או תיקון ו/או עדכון כאמור יהוו חלק בלתי נפרד מתקנון זה ויפורסם לחברי המועדון באמצעות דואר אלקטרוני לתיבת הדוא"ל שרשומה בפרטי החבר ברישומי המועדון
 4. בעצם הצטרפות הלקוח למועדון, הלקוח מצהיר ומאשר כי קרא, הבין, ומקבל על עצמו את הוראות ותנאי תקנון זה, על כל תנאיו, הטבותיו, וסייגיו. כל חבר מועדון אביה סבונים טבעיים יחשב כמי שקרא והסכים להוראות תקנון זה.
 5. רק אדם אשר מלאו לו 18 שנים רשאי להצטרף למועדון אביה סבונים טבעיים
 6. מועדון אביה סבונים טבעיים רשאי לסרב לאשר רישומו של לקוח כחבר במועדון עם או ללא סיבה וללא חובת הנמקת הסירוב, והכל ולפי שיקול דעתו הבלעדי. מבלי לגרוע מהאמור לעיל המועדון רשאי, בכל עת, ולפי שיקול דעתו הבלעדי להחליט על ביטול והפסקת חברות של חבר מועדון לאלתר.

 

צבירת נקודות

 1. צבירת הנקודות מותנית בזיהוי החבר באתר ע"י פעולת התחברות
 2. שווי הנקודות בעבור כל רכישה, יהא בשיעור של 10% מהסכום ששולם בפועל בגין עסקת הרכישה. צבירת נקודות לא תחול על תשלום עבור משלוח או הנחות שניתנו בגין קופון או הנחות שיתנו בגין מימוש נקודות מועדון.
 3. צבירת הנקודות תהיה רק בנקודות מלאות ולא בחלקי נקודות (לדוגמא, עבור תשלום בפועל בסך 85 שקלים יצברו 8 נקודות מועדון)
 4. יובהר כי ביטול העסקה, בגינה ניתנו הנקודות, יביא לגריעת הנקודות אשר נצברו, בגין אותה עסקה.
 5. מועדון אביה סבונים טבעיים שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או לתקן את מפתח הצבירה ו/או את אופן חישוב הצבירה, ו/או את תוקף הנקודות כאמור לעיל ללא התראה מראש.
 6. כל שינוי ו/או תיקון ו/או עדכון כאמור יהוו חלק בלתי נפרד מתקנון זה ויפורסם לחברי המועדון באמצעות דואר אלקטרוני לתיבת הדוא"ל שרשומה בפרטי החבר ברישומי המועדון

 

מימוש נקודות

 1. מימוש נקודות מותנית בזיהוי החבר באתר ע"י פעולת התחברות
 2. בכל עת רשאי החבר לנצל את נקודות שנצברו לזכותו לפי היחס של 1 נקודה = 1 ₪ ולשלם עבור מוצר/ים בנקודות כל זאת לפי שווי נקודות שנצברו לזכותו ובלבד שתשלום עבור מוצר/ים בנקודות מותנה בקיום מינימום ראשוני של 50 נקודות.
 3. מימוש נקודות לא יחול על תשלום עבור דמי משלוח
 4. מימוש הנקודות יהיה רק בנקודות מלאות ולא בחלקי נקודות (לדוגמא, עבור מימוש נקודות כנגד תשלום של 10.5 שקלים יקוזזו ללקוח 10 נקודות מועדון)
 5. מימוש נקודות יתאפשר רק במהלך חצי שנה מאז הרכישה האחרונה באתר, במידה ועברה יותר מחצי שנה מהרכישה האחרונה, חבר מועדון לא יוכל לממש את הנקודות שצבר אך נקודות אלו ישמרו לזכותו למימוש במועד מאוחר יותר

 

הטבת הצטרפות

 1. עם הרישום למועדון ישלח ללקוח מייל הצטרפות לכתובת המייל אתה הוא נרשם (שם המשתמש), המייל יכלול קוד קופון הטבת הצטרפות על סך 10 שקלים.
 2. תוקף קופון הטבת ההצטרפות יהיה למשך חצי שנה מיום הרישום למועדון
 3. מימוש הקופון לא יחול על תשלום עבור דמי משלוח

 

הטבת יום הולדת

 1. בסוף כל חודש, הקודם לחודש בו חל יום הולדת של חבר המועדון, יישלח לחבר המועדון מייל לכתובת המייל אתה הוא נרשם (שם המשתמש) באתר, המייל יכלול קוד קופון יום הולדת עם הנחה של 10% מערך הקנייה - מסכום רכישה מינימלי של החל מ-50 ש''ח
 2. תוקף קופון במהלך כל חודש יום ההולדת.

מימוש הקופון לא יחול על תשלום עבור דמי משלוח

 
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
תמונה
סל קניות
התחבר 054-4959899
הרשמה למועדון חברים
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום