חידוש והזנת העור בקיץ בעזרת סבון טבעי

חידוש והזנת העור בקיץ בעזרת סבון טבעי

תמונה

הקיץ כבר כאן ואיתו החום והיובש הארצישראלים. מלבד פגעי מזג האוויר שנגרמים לעור, אנחנו גם מזיעים ומתקלחים יותר. השימוש המוגבר בכימיקלים מונעי ריחות, כגון דאודורנטים וסבוני רחצה, יכול להחריף את הרגישות ואת תופעות היובש. מבשמים וקרמים תעשייתיים למיניהם, לא תמיד נותנים את התוצאה הרצויה, להפך, לעיתים תרגישו שככל שאתם צורכים אותם יותר, כך הגוף שלכם מגיב פחות טוב.

חומרים טבעיים

ראשית, מומלץ להזין את העור בחומרים טבעיים בלבד. אם אתם מודעים למוצרים וצרכנות בר-קיימא, בוודאי תרצו להשתמש בחומרי ניקיון והזנה טבעיים לעור, שמועילים לכם וגם לסביבה, לרבות תהליכי הייצור שלהם. אולם, גם אם אינכם צרכני מוצרי טבע, חשוב לדעת שחומרים טבעיים, המיוצרים בתהליכים ידניים, מחדירים לגופכם את הויטמינים והמינרלים הנחוצים להם במקום כניסתם של רעלים, המגיעים ממוצרים תעשייתיים.

סבונים טבעיים

בתקופת הקיץ חשוב במיוחד להקפיד על הרגלי ההיגיינה ומומלץ להעניק לעור תנאי לחות אופטימליים ומאזנים, בתוספת ויטמינים ומינרלים מן הטבע. הסבון הטבעי הינו מוצר בריאות, שמקנה לעורכם את התנאים והתוספות הנדרשות ומעניק לכם הרגשה טובה, טבעית ורעננה. הסבון הטבעי רווי בשמנים מן הצומח, שאינם מאבדים מערכם בזמן תהליכי הכבישה והייצור והם מופקים משמנים שונים, ביניהם שמן זית, חמאת שיאה ושמן קוקוס, בעלי סגולות ייחודיות להזנת העור ושמירה על ניקיונו ובריאותו.

לכל סבון טבעי יש את המרקם, המעלות והיתרונות שלו, שמקורם בצמחים ממנו הוא עשוי. חשוב מאוד להתאים את הסבון הטבעי לצרכי העור והעדפות שלכם. אפשר לבחור סבון לפי מרקם נעים ורך או מרקם מחוספס, בהתחשב בתחושה ובתגובה של העור. סבונים טבעיים מסוימים יכולים להתהדר בניחוחות חזקים, שיישארו איתכם במשך רוב שעות היום, כגון סבונים עתירי שמנים ואילו סבונים אחרים יספקו ניחוח עדין יותר. כשאתם בוחרים סבון טבעי, מומלץ להתחשב לא רק בריח ובתחושה אלא גם בצרכים בריאותיים. סבונים טבעיים יכולים להיות הפתרון המושלם, לפעמים גם היחיד, לתופעה כדוגמת אסטמה של העור או כמסייעים בתהליכי שיקום העור.

הרגשה טובה ונעימה

השימוש במוצרים העשויים מחומרים טבעיים נותן הרגשה טובה ונעימה וכשאנחנו מרגשים טוב, אנחנו נראים טוב. כמו בכל תהליך טבעי גם כאן נדרשת סבלנות ותוצאותיו של הסבון הטבעי יורגשו גם לאורך הזמן, אם תתמידו בהרגלי הניקיון והשימוש בו. המעבר משימוש בסבון עשוי חומרים כימיים לסבון עשוי מחומרים טבעיים מן הצומח, מורגש לא רק על השינויים לטובה בעור, שמקבל תנאים אופטימליים ובריאים, אלא גם על התחושה הפנימית. תחושה טובה יכולה להתקבל מפעולות יום יומיות פשוטות ונחוצות כגון רחצת הגוף והחדרת ניחוחות ומינרלים מרעננים. אל תשכחו שכל מה שמפריד בינינו לבין המגע עם הסביבה, הוא העור. תפנקו אותו ואתם עצמכם. 

 
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
תמונה
סל קניות
התחבר 054-4959899
הרשמה למועדון חברים
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום