יתרונות הסבון הטבעי לסובלים מבעיות עור

יתרונות הסבון הטבעי לסובלים מבעיות עור

תמונה

דווקא בעידן שבו אנחנו מוקפים במוצרים סינטטיים ותעשייתיים, כמעט בכל תחום אפשרי, אנחנו מחפשים את הדרך הטבעית ביותר לחיות. מג'אנק פוד עברנו לאוכל בריא יותר, למדנו לרכוש בגדים מבדים טבעיים ככל האפשר והתחלנו לקרוא את התוויות עם האותיות הקטנות על גבי המוצרים שאנחנו קונים, רק כדי לוודא שהם באמת, אבל באמת טובים לנו.

גם עולם הקוסמטיקה, ההגיינה והטיפוח עובר מהפכה וחוזר אחורה, אל הימים שבהם קוסמטיקה הייתה מדע שהורכב מצמחים, פרחים, שמנים וחומרים טבעיים. סבונים טבעיים הם אחד המוצרים שממחיש יותר מכל עד כמה היתרונות של פשוט, טבעי ומדויק נכונים.

עבור מי שסובל מבעיות עור באופן קבוע, סבון טבעי יכול לשפר באופן משמעותי את המצב ולהחליף מוצרים סינטטיים שהבטיחו לשנות, אבל לרוב יצרו רק יותר נזק לטווח הארוך.

סבון טבעי שומר על הלחות

אחד הטריגרים הכי גדולים של בעיות עור, בין אם מדובר בבעיה קצרת מועד או מתמשכת, הוא בעיית לחות. העור מתייבש ונוצרות בעיות שונות שנובעות בדרך כלל מחוסר איזון של רמות ה-PH בעור.

סבונים תעשייתיים עמוסים בכימיקלים שלמרות ההבטחות לאיזון הלחות, מייבשים את העור ומולידים מגוון רחב של בעיות.

אצל מי שסובל כבר מבעיות בעור, המצב יכול להיות אפילו גרוע יותר. סבונים טבעיים שמיוצרים אך ורק מחומרים כמו שמנים, תמציות צמחים, פרחים ופירות מותירים את העור רך ולא משנים את האיזון. השמנים הטבעיים מסייעים לשמירת הלחות בצורה הטבעית והבריאה ביותר וכך נמנעות בעיות עור שונות.

טיפול עדין בעור רגיש

לצד השמירה על הלחות, סבונים טבעיים מסייעים לטיפול בעור עדין. החומרים הסינטטיים והכימיים שמצויים בסבונים התעשייתיים, אלו שקשה לנו אפילו לקרוא ולהבין מה הם עושים, הופכים עור רגיש לפגיע אפילו יותר.

כמה שננסה לבחון ולבדוק מה כוללים הסבונים התעשייתיים, נגלה שהאותיות הקטנות לא מספרות לנו הכל. סבון טבעי מונע תגובות חריפות בגלל רגישויות שונות. החומרים הטבעיים הם כאלו שהגוף מכיר ואין טראומה שנגרמת מהשימוש בכימיקלים.

כדי להבין את החשיבות בבחירת סבונים שאינם מבוססים על כימיקלים, צריך לחשוב על תאי העור, שבעצם סופגים פנימה כמו ספוג את החומרים הפעילים בתוך הסבונים. כשאנחנו משתמשים בסבון עמוס בכימיקלים, הכימיקלים והחומרים הסינטטיים האחרים נטמעים בתוך תאי העור ויכולים ליצור נזק לטווח הארוך, בעיקר אם יש נטייה טבעית לרגישות.

סבונים טבעיים שמכילים חומרים חיוניים לגוף, כמו שמנים אתריים, צמחי מרפא, ויטמינים ומינרלים ממקור טבעי, מבטיחים שהעור יספוג חומרים שבאמת יזינו אותו וישמרו עליו.

בין ויטמינים למינרלים – וכל מה שטוב בהם

כשאתם קונים סבון תעשייתי, אתם בדרך כלל רואים תווית שמספרת שהסבון מכיל ויטמינים ומינרלים חשובים לגוף. קשה להבין מקריאה תמה כמה מינרלים וויטמינים באמת כלולים בייצור הסבון, מאיפה הם מגיעים ועד כמה הם יכולים להזין את העור.

כדי לשמור על עור בריא, בעיקר עבור מי שסובל מרגישויות שונות, צריך להעשיר את העור בויטמינים ומינרלים מספקים כדי להשלים את המחסור הטבעי בגוף. סבונים טבעיים מיוצרים תוך מחשבה על הזנת העור והשבת הויטמינים והמינרלים לעור בדרך הכי טבעית שקיימת. הויטמינים והמינרלים מגיעים ממקורות כמו צמחים, שמנים חיוניים ופרחים ולא עוברים תהליכים כימיים.

טיפול יעיל באסטמה של העור

סבונים טבעיים, בניגוד למוצרים כימיים ותעשייתיים שונים, מכילים שמנים אתריים טהורים. השמנים האלו, שנבחרים בקפידה ומשולבים בתהליך הייצור של הסבונים, יחד עם חומרים טבעיים איכותיים נוספים, עשויים לעזור למי שסובל מאסטמה של העור. המחלה האוטואימיונית הזו תוקפת למעשה תאים בגוף ויוצרת תגובות נגד שליליות, ביניהן גרד חריף וגירוי בעור.

השימוש בשמנים אתריים במינונים שונים בתוך הסבון הטבעי והאפשרות להשתמש בסבון מדי יום בלי לחשוש מרגישויות נוספות שרק יוסיפו על הנזק הנוצר בגלל האסטמה, יכול לסייע להחזיר את העור לאיזון. השמנים האתריים הם בעלי כוח מרפא אמיתי.

גם חלב עיזים, חומר שבו משתמשים לא פעם לייצור סבונים טבעיים, נחשב למסייע בפתרון בעיות עור חריפות ויכול להקל גם על פצעים וגרד.

בחירה בסבון טבעי – מקלה על בעיות עור מכל הסוגים

סבונים טבעיים מסייעים לטיפול בבעיות עור שונות ומונעים סכנות וגירויים נוספים לעור. בחירה בסבון טבעי תקל באופן משמעותי על בעיות העור ותעזור לשמור עליו בריא, נקי ואסתטי לאורך זמן.

 
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
תמונה
סל קניות
התחבר 054-4959899
הרשמה למועדון חברים
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום